15/8244145 biuromiraggio@gmail.com
Nasz strój – Twoja wygoda!

Koszyk

Reklamacje i Zwroty

Reklamacja

1. Spakuj towar oraz uzupełnij formularz
Uzupełniony protokół reklamacji, który znajduje się na naszej stronie dołącz do pudełka z reklamowanym towarem.Ksero protokołu reklamacji prosimy wysłać na e-mail: biuromiraggio@gmail.com . Zaznacz na nim, że reklamujesz towar oraz wskaż powód reklamacji ( prosimy załączyć zdjęcia uszkodzenia towaru, aby sprawniej było przeprowadzić reklamację). Prosimy sprawdzić dokładnie czy podano poprawnie wszystkie dane.
Prosimy o staranne zabezpieczenie i zapakowanie przesyłki (rekomendujemy owinięcie pudełka w papier lub folie oraz oklejenie taśmą).

2. Odeślij towar
W przypadku reklamacji konieczne będzie odesłanie do nas wadliwego towaru. W tym celu skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta:
mailowo na adres biuromiraggio@gmail.com , lub telefonicznie pod numerem 15 824 41 45 (Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji od pon. do pt. w godz. 8.00-16.00)
Nasi pracownicy udzielą Ci instrukcji w jaki sposób odesłać reklamowany towar.

3. Poczekaj na zwrot środków
Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojej reklamacji zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od daty przyjęcia produktu do magazynu..
Zwrot kosztów transakcji realizowany jest przelewem bankowym. W przypadku metody płatności : przelew tradycyjny – na numer konta z którego dokonano płatności za zamówienie. W przypadku płatności przy odbiorze na numer konta wskazany w formularzu.
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail gdy środki zostaną odesłane na Twoje konto.
Koszt odesłania reklamowanego towaru ponosi Sprzedający.

Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

Wymiana

1. Zwrot Towaru
W sklepie miraggio.eu wymiana towaru polega na zwrocie (odstąpienie od umowy) wybranych artykułów, następnie złożeniu i opłaceniu nowego niezależnego zamówienia.
Postępuj zgodnie z opisaną procedurą zwrotu towaru.

2. Złóż nowe zamówienie
Nowe zamówienie możesz złożyć niezależnie, nawet w tym samym dniu w którym dokonałaś/eś zwrotu towaru. W zamówieniu możesz wybrać dowolny inny model, rozmiar i kolor. Pamiętaj, aby nowe zamówienie opłacić (w przypadku płatności z przelewem) lub potwierdzić (w przypadku płatności przy odbiorze).
Koszt odesłania zwracanego towaru ponosi Kupujący.

Zwrot (Odstąpienie od umowy)

1. Prosimy spakować towar, zachowując oryginalne opakowanie oraz metki.
Uzupełniony protokół zwrotu, który znajduje się na naszej stronie prosimy dołączyć do pudełka ze zwracanym towarem. Ksero protokołu zwrotu prosimy wysłać na e-mail: biuromiraggio@gmail.com . Prosimy sprawdzić dokładnie czy podano poprawnie wszystkie dane.
Jeżeli z jakiegoś powodu nie posiadasz formularza, możesz pobrać jego wzór z naszej strony (kliknij tutaj).
Prosimy o staranne zabezpieczenie i zapakowanie przesyłki (rekomendujemy owinięcie pudełka w papier lub folie oraz oklejenie taśmą).

2. Odeślij towar
Wyślij do nas przesyłkę ze zwracanym towarem na adres:

MIRAGGIO Sp. z o.o.
ul. Wałowa 40
23-300 Janów Lubelski

Pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas usługą “e-przesyłka” lub paczkomatami. Koszt odesłania zwracanego towaru ponosi Kupujący. Po przyjęciu przesyłki otrzymasz od nas wiadomość e-mail z powiadomieniem.

3. Poczekaj na zwrot środków
Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od daty przyjęcia produktu do magazynu.
Zwrot kosztów transakcji realizowany jest przelewem bankowym. W przypadku metody płatności: przelew tradycyjny – na numer konta, z którego dokonano płatności za zamówienie. W przypadku płatności przy odbiorze na numer konta wskazany w formularzu.
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail, gdy środki zostaną wysłane na Twoje konto.